Kyokushin karate — pilno kontakto stilius Karatė — nuostabus menas, jungiantis dvasios stiprybę ir kūno vykrumą.
Karate – tai ne tik kovos menas. Tai gyvenimo būdas, įrankis, leidžiantis posiekti tikslą ir prasmę egzistuoti. Per daugybę sunkių treniruočių, diržų laikimo egzaminai. Tai leidžia pasireikšti charakteriui ir labai dažnai „šokteleti aukščiau galvos.1964 metais Sosai Masutatsu Oyama sukurė naują karate stilių – kyokushin, kuris reiškia „absoliučios tiesos kelią“. Šis stilius savo dinamika, dvasiniu grožiu bei praktiniu efektyvumu užkariavo milijonus megėjų širdžių ir iki šiol yra pati populiariausia karate sistema visame pasaulyje.

Karate kyokushin mokymo programa suteikia visą spektrą galimybių: nuo sveikatinimo ir savigynos iki profesionalios sportinės karjeros ir aukšto meistriškumo lygio.

Kyokushin karate apjungia tradicinio karatė, tailando ir klasikinio bokso elementus kas leidžia jai buti labia universalia sporto šaka, bet su giliomis karate tradicijomis. Šio stiliaus privalumas, jog varžybų metu draudžiami smūgiai ranka į veidą, kas įtakoja galvos traumų retumą, ko nepavyks išvengti užsiimant muay thay ar boksu.

Dabartiniu metu Kyokushin karate — tai didžiausia kovinių menų organizacija pasaulyje. Japonijoje ši organizacija turi daugiau negu 4000 000 narių. Virš 12 mln. narių yra užregistruota 140- ose šalyse. Šis kovos stilius turi tris išsireiškimo būdus: kumite (kova su varžovu), kata (kova su šešėliu, sudėtingų smūgių ir blokų demonstravimas), bei tameshi- wari (įvairių daiktų laužymo technika).

Kyokushin karate simbolika:

Kyokushin Karate turi du simbolius, kurie reprezentuoja stilių:

1. Kanku simbolis: Jis kilęs iš Kanku katos.

Taškai viršuje simbolizuoja aukščiausiąją ribą. Platesnės dalys (šonuose) simbolizuoja tvirtumą ir jėgą.

Centras — begalybę ir gilumą į kurį žiūrint yra suvienijamas kūnas ir protas. Apskritimas aplink Kanku simbolizuoja nenutrūkstamumą.

2. Kaligrafinis simbolis: Sensei Haramotoki — kaligrafijos meistras bei Sosai Mas Oyama draugas, nutapė kaligrafinį ženklą kurio reikšmė „Aukščiausia tiesos visuomenė“.

Kyokushin Karate reikšmė : KYOKU — galutinis, pirminis, SHIN — tiesa ar tikrovė, KAI — sutikti, susijungti ar susivienyti, KARATE — beginklė, tuščia ranka.

Viena stipriausių Europos Kyokushin karate organizacijų yra Lietuvos karate Kyokushin federacija. Kuri Lietuvoje gyvuoja jau 30 metų ir jungia 40 klubų, bei mokyklų. Lietuvos Kyokushin karate federacija kiekvienais metais organizuoja stovyklas, seminarus, bei varžybas, vykstančius ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Šiuo metu Lietuvoje Kyokushin karate užsiiminėja apie 4000 žmonių. Kiekvienais metais karatistų skaičius vis didėja, tai rodo ir Kyokushin karate Lietuvos čempionatuose ir vasaros stovykloje kiekvienais metais didėjantis dalyvių skaičius.

Lietuvos Karate Kyokushin vasaros stovykla beveik kiekvienais metais tampa didžiausia apskritai iš visų vasaros stovyklų Europoje. Tai rodo, kad Lietuvos karate Kyokushin mokyklos, treneriai, bei sportininkai yra vieni stipriausių ne tik Europoje, bet įeina ir į pasaulio elitą. Savo gretose mes turime pasaulio čempionus, pasaulio vicečempionus. Taip pat daugelį Europos prizininkų bei prizininkių. LKKF yra ir iniciatorė  Europos U22 čempionato, kuris vyksta nuo 2009 metų. Federacija visada bando Europos čempionatus pravesti Lietuvos teritorijoje kad mes galėtume stebėti ir palaikyti  mūsų sportininkus. 2013 metais pasaulio taurė vyks Vilniuje, kas yra itin didelis LKKF pasiekimas.

LKKF prezidiumas:  Audrius Mikšys LKKF prezidentas, Vidmantas Poškaitis LKKF viceprezidentas, Vladimiras Silvaško LKKF prezidiumo narys, Valius Rudys,  Vygandas Milieška,   Andrius Macijauskas,   Remigijus Kersnauskas,  Aleksejus Svešnikovas LKKF Generalinis sekretorius