Gerbiami tėveliai,

šiuo metų yra renkama naujos sportinės grupės, kuriose jūsų vaikai galės sportuoti kartu su jumis. Treniruočių metų galėsite ne tik stebėti kaip jūsų vaikui sekasi sportuoti, bet ir pačiam dalyvauti joje. Taip pat treniruočių metų jus galėsite geriau susipažinti su rytų kovos menais, pagerinti savo sveikatą, o išmoktus įgūdžius galėsite kartu su savo vaikų kartotis namuose!

Girl learns to beat  kick leg on white background

Nuolatos kalbama, kad bendros sporto šakos, aktyviai leidžiamas laisvalaikis kartu padeda tėvams sutarti su vaikais. Ar tikrai sportas yra svarbus šeimos gerovei?

Nors formuoti stiprius tėvų ir vaiko tarpusavio santykius padeda įvairios veiklos, tačiau visgi viena iš efektyviausių išlieka sportinė veikla. Ypač, kai tėvai su vaikais sportuoja kartu. Bendras sportas didina šeimos narių sutelktumą, pasitikėjimą vienas kitu, padeda siekti asmens fizinės, psichinės gal būt ir dvasinės darnos. Tyrimais įrodyta, kad geresnių rezultatų pasiekia tie vaikai, kuriems tėvai vaikystėje skyrė didesnį dėmesį, pavyzdžiui, užsiimdami bendra sportine veikla.

Treniruotės prasidės nuo sausio mėnesio susirinkus pakankamam dalyvių skaičiui.

Laikas: Lokiukas 10.00, Šalčininkai 11.00, Pagiriai 13.00, sekmadieniais

8 treniruočių abonementas 1+1: 45 EUR

4 treniruočių abonementas 1+1: 25 EUR

Registracija pas trenerius:

Jevgenijus +37067580773,

Alexandras +37064671129,

Kamalitdinas +37060059971

info@ippon.lt

Palikti atsiliepimą