Gerbiami klubo  nariai,

Mūsų klubas šiuo metų ieško rėmėjų ir žmonių, kurie galėtu prisidėti prie varžybų organizavimo arba finansavimo. 

Gruodžio 17d. įvyks jau tradicija tapęs «IPPON CUP» Kalėdinis turnyras kuriame kiekvienais metais dalyvauja virš 300 dalyvių. Taip pat po egzaminų sesijos organizuojamas didelis turnyras, kuriame dalyvauja virš 600 dalyvių. Sezono pabaigoje organizuojame mažą turnyrą kur gali dalyvauti tik mūsų klubo nariai, bet ir šis turnyras surenka virš 100 dalyvių. 

Varžybos organizuojamos tik iš dalyvių lėšų ir mūsų klubo lėšų. Mes iš savo pusės bandome suorganizuoti varžybas kuo aukštesnio lygio, paramos dėka galėtume pakelti varžybų lygį ir susidomėjimą šiomis varžybomis.

 Data  Planuojamas dalyvių skaičius  Planuojamas žiūrovų ir pagalbinio personalo skaičius
 2017.12.17 350   300
 2018.03.??  650  500
 2018.05.26  130  150

Kam gali būti skirta parama:

  • apdovanojimai(taurės, medaliai, diplomai);
  • dovanos nuo rėmėjų dalyviams arba prizininkams;
  • maitinimas sportininkams, pagalbiniam personalui;
  • salės nuoma;
  • marškinėlių, kepuraičių gamyba pagalbiniam personalui.

Palikti atsiliepimą