Brangūs Tėvelia ir klubo draugai,
šiais metais atsirado reali galimybė padėti pagerinti bendrą sportinę klubo veiklą ir tuo pačiu sukurti komfortiškas sąlygas fiziniam vaiko vystymuisi be jokių papildomų išlaidų.
Štai keletas priežasčių, kodėl Jūs turite tai padaryti:
1. Jūsų vaikai užsiima sportu.
Kyokushin karate mokykla ,,IPPON“ – ne pelno siekianti viešoji organizacija, oficialiai užregistruota ir turinti finansinės paramos gavėjos statusą. Kyokushin karate mokykla ,,IPPON“ yra visateisė Lietuvos Kyokushin Karate Federacijos(LKKF) narė, kurią pripažino Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Lietuvos Nacionalinis olimpinis komitetas, Lietuvos sporto federacija ir taip pat tarptautinė Kyokushin karate federacija.
2. Tai Jums nieko nekainuoja – finansinė parama, suteikiama klubui, yra atskaičiuojama nuo Jūsų jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio, vadinasi, nereikalauja jokių papildomų išlaidų.
3. Jums tai kainuos vos kelias minutes – prašymo forma – trumpa ir aiški, dėl to jos užpildymas reikalauja itin nedaug laiko, be to, Jūsų pageidavimu mes užpildysime paraišką patys, Jums teliks pasirašyti.
Kokiais tikslais bus išnaudojama finansinė parama?
Investicijos sportinei veiklai
Inventorius – šiuo momentu nėra galimybių savarankiškai įsigyti reikiamo kiekio inventoriaus: pagalvių smūgių lavinimui (makivarai), apsauginių liemenių ir šalmų ir taip pat kitokio pobūdžio inventoriaus.
Transporto išlaidos – esant resursams, atsirastų galimybė bent jau dalinai apmokėti varžybų ir stovyklų kelionės išlaidas.
Dėkojame, kad esate mūsų bendraminčiai ir prisidedate prie fizinio ir dvasinio vaikų ugdymo!

Karate klubas „Ippon“ . Paramos gavėjo kodas: 302716026

Palikti atsiliepimą