DĖMESIO CENTRINĖ GRUPĖ PERSIKĖLĖ  Į NAUJĄ SALĘ

Centrinė grupė (Vilnius, stotis, Geležinkelio g. 6 )

Vaikų grupė

Suaugusiųjų grupė

Antradienis

17:00-18:30 

20:00 -21:30

Ketvirtadienis

17:00-18:30

      20:00-21:30

 Šeštadienis

 11:00-12:30

11:00-12:30

 


TAISYKLĖS

  • Sportininkas treniruočių metu būtinai su savimi turi turėti apsaugas ( rankų, kojų, kelių, panelėms-krūtinės apsaugas). Pageidaujama turėti kiekvienam savo asmeninį galvos šalmą. Suaugusieji – bokso pirštines.
  • Nepagarba arba ginčai su treneriais netoleruojami. Treniruotės metų sportininkas privalo vykdyti trenerio nurodimus ir laikytis etiketo. Dodžo etiketas yra aprašytas: www.ippon.lt
  • Vėlavimas į treniruotes netoleruotinas! Tai rodo Jūsų neatsakingumą.
  • Informacija, susijusi su treniruotėmis ir varžybomis, jų pakeitimais, yra pranešama per treniruotes, bei www.facebook.com grupėje Kyokushin Karate Klubas “IPPON” “ arba mūsų tinklapyje www.ippon.lt
  • Treniruotės metų saugote inventorių, į sporto salę galite įeiti tik be avalynės, laikotės tvarkos taisyklių, Į treniruotes atvykti su tvarkinga sportinę apranga.
  • Menėsinį mokestį (100 LT) reikia sumokėti iki einamojo mėnesio 7 d. Jei nėra galimybės to padaryti – parašote prašymą atidėti mokėjimą vėlesniam laikui.

    Įėjimas į sporto salę tik su kortelėmis, kurias Jus gaunate sumokėję menėsinį mokestį. Pametus arba pamiršus kortelę galite ją įsigyti už papildomą mokestį. ( 10 LT ) 
    Menėsiniams abonementams nuolaidos netaikomos (nelankiusiems treniruočių nuolaidų nėra, kaina taikoma visam mėnesiui). Į abonemento mokestį įeina : 3 treniruotės per savaitę( 12 treniruočių per menėsį), treniruoklių salė ( treniruočių metu), patogi komfortabili salė su tatamiu ir ringu bei kitu papildomu inventoriumi , su šildymu ir atskiromis rūbinėmis ir dušais.

Nuo 2014.12.01 keičiasi karate treniruočių įkainiai*:

Suaugusiems ir centrinei grupei

110Lt – (32 EUR)

*Kainų kitimas vyksta dėl:  buhaltėrinės apskaitos kainų pabrangimo, salės nuomos pabrangimo, tinklapio duomenų saugojimo pabrangimo, naujo inventoriaus įsigijimo. 

Palikti atsiliepimą